تلف کردن بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار

تلف کردن: بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار عاشقانه محمدرضا عاشقانه مخاطب سریال مجموعه اخلاقی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات من صلاح را نفروختم، چلسی فروخت / مورینیو

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید او مسبب جدایی ستاره مصری سابق چلسی از این تیم نبوده است.

من صلاح را نفروختم، چلسی فروخت / مورینیو

مورینیو: من صلاح را نفروختم، چلسی فروخت

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می گوید او مسبب جدایی ستاره مصری سابق چلسی از این تیم نبوده است.

به گزارش تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد می گوید رفتن محمد صلاح از چلسی در تابستان سال ۲۰۱۶ تصمیم او نبوده، بلکه کلوب این بازیکن را فروخته هست. صلاح که تابستان سال گذشته از رم به لیورپول پیوست و در یک فصل حضورش در این تیم درخشان ظاهر شده است هست، بازیکنی بود که چلسی از تیم بازل سوئیس خرید، ولی در این تیم زیر نظر ژوزه مورینیو وقت چندانی جهت بازی کردن در استمفوردبریج نداشت و سال ۲۰۱۶ زمانی که آقای خاص سرمربی آبی پوشان لندن بود این تیم را ترک کرد و به رم پیوست. همین عنوان باعث شده است است که خیلی ها مورینیو را به ندانستن قدر بازیکنی که در این فصل در تمامی مسابقه ها ۴۳ گل زده، متهم کنند، بازیکنی که لیورپول را تا آستانه فینال لیگ قهرمانان پیش برده و جایزه بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را هم از آن خود کرده است.

من صلاح را نفروختم، چلسی فروخت / مورینیو

مورینیو پیش از بازی منچستریونایتد برابر چلسی در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس راجع به بال مصری که در دوران مربیگری او در چلسی تنها ۱۹ بازی جهت این تیم انجام داد، به شبکه ESPN برزیل گفت: این نخستین باری است که دارم این حرف را می زنم، ولی این هم یکی دیگر از صحبت های ناعادلانه ای است که راجع به من شده است هست. مردم می گویند من بودم که صلاح را فروختم در حالی که کاملاً برعکس بود. من کسی بودم که صلاح را جهت چلسی خرید. من کسی بودم که به کلوب چلسی گفت صلاح را بخرد. من بودم که باعث شدم صلاح به چلسی بیاید، ولی در آن وقت او یک بازیکن کم سن و سال بود و از نظر فیزیکی و روانی هم آمادگی نداشت، ضمن اینکه از نظر اجتماعی و فرهنگی هم او هنوز سردرگم بود و همه چیز برایش سخت بود.

مورینیو ادامه داد: من تصمیم گرفتم که او را قرض بدهیم و خودش هم این را از من خواست. او می خواست به تیمی برود که دقایق بیشتری بتواند بازی کند و پخته شود. او خودش خواست برود و ما هم او را به فیورنتینا قرض دادیم. در آنجا او شروع به پیشرفت کرد. با این حال چلسی هنگامی که بحث فروش صلاح مطرح شد، گفتی مشکلی نیست. به این علت می گویم اینکه عنوان شود من صلاح را فروختم، دروغ هست. من او را خریدم و با انتقال قرضی اش موافق کردم، چون در آن وقت چلسی بال داشت و نیاز بود که او به تیمی دیگر برود. تصمیم انتقال قرضی صلاح یک تصمیم جمعی بود، ولی تصمیم فروش او و استفاده از پول فروش وی جهت خرید بازیکنی دیگر تصمیم من نبود. حتی اگر این تصمیم من بود، هم باید قبول کرد که در فوتبال ما مرتکب اشتباهاتی می شویم و خیلی از بازیکنان در جایی که شما فکرش را نمی کنید، شروع به پیشرفت می کنند. بعضی دیگر هم که انتظار دارید پیشرفت کنند، رشد نمی کنند. به همین علت من حتی فکر نمی کنم که تصمیم مان جهت فروش صلاح اشتباه بوده باشد، چون این هم بخشی از کار ماست.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید او مسبب جدایی ستاره مصری سابق چلسی از این تیم نبوده است.

آقای خاص در آخر تأکید کرد: با این حال عملاً من آن کسی بودم که صلاح را خرید، نه آن کسی که او را فروخت هرچند این عنوان اهمیتی ندارد. چیزی که اهمیت دارد این است که صلاح بازیکن فوق العاده ای است و من واقعاً جهت او به خاطر کارهایی که دارد، انجام می دهد خوشحالم، به خصوص بابت اینکه توانسته به همه تیم ها گل بزند، ولی در بازی اش برابر ما گلی به ثمر نرسانده است.

واژه های کلیدی: بازیکن | مورینیو | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz