تلف کردن بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار

تلف کردن: بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار عاشقانه محمدرضا عاشقانه مخاطب سریال مجموعه اخلاقی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آلمان باید فوتبالش را عوض کردن دهد/ نیمار رهبر تیم ملی برزیل نیست ، تیم کشورم یک بکن‌باوئر کم دارد، شفر

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال مهمان برنامه عادل فردوسی پور بود و به سوالاتی كه اكثرا راجع به تیم ملی آلمان بود پاسخ داد. او گفت: آلمان باید فوتبالش را عوض

آلمان باید فوتبالش را عوض کردن دهد/ نیمار رهبر تیم ملی برزیل نیست ، تیم کشورم یک بکن‌باوئر کم دارد، شفر

شفر: آلمان باید فوتبالش را عوض کردن دهد/ تیم کشورم یک بکن باوئر کم دارد/ نیمار رهبر تیم ملی برزیل نیست

عبارات مهم : آلمان

وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال مهمان برنامه 2018 بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال مهمان برنامه عادل فردوسی پور بود و به سوالاتی كه اكثرا راجع به تیم ملی آلمان بود پاسخ داد. او گفت: آلمان باید فوتبالش را عوض کردن دهد. سبك فوتبالمان را باید شبیه فوتبال هلند كنیم. حالا آكادمی های فوتبال آلمان باید سبك بازی را عوض کردن دهند و بازی انفرادی بهتری داشته باشیم، مثل فرانسه. باید بازیكنانی داشته باشیم كه یك به یك ها را رد كنند.

او ادامه داد: بارسلونا و قبل از آن آژاكس آمستردام بودند كه فوتبال خوبی ارائه می دادند. هنگامی که بازیكنی مثل مسی دارید می توانید این طوری كار كنید. ولی هنگامی که مهره ای مثل مسی ندارید ارائه این فوتبال هم سخت تر می شود. بازی اسپانیا و کشور عزیزمان ایران را دیدیم. یك مهاجم داشتند در برابر 7-8 مدافع. با خوش شانسی گل زدند.

آلمان باید فوتبالش را عوض کردن دهد/ نیمار رهبر تیم ملی برزیل نیست ، تیم کشورم یک بکن‌باوئر کم دارد، شفر

شفر با بیان اینكه ناكام ترین تیم در جام جهانی، آلمان بوده، گفت: بعد از بازی مكزیك نتوانستیم راه حلی پیدا كنیم. تیم ها یك الی سه آنالیزور دارند كه بازی آلمان را آنالیز می كنند. برابر مكزیك هم بازی ارائه دادیم كه قبلا ارائه می دادیم. الان بازیكنی مثل بكن باوئر نداریم كه با وجود او، سیستم بازی را عوض کردن دهیم. یك جزئیاتی را باید عوض کردن دهیم. اوزیل در طول 90 دقیقه هیچ صحبتی نمی كند. خیلی ساكت هست. یك مشكلی در آلمان پیش آمده كه اوزیل یك عكس انداخته با مدیر جمهور تركیه و این برایش مشكل ایجاد كرده. مدیر فدراسیون و بیرهوف در این مورد صحبت كردند.

سرمربی استقلال گفت: اوزیل در باشگاهش خوب ظاهر نشده بود. بازیكنان كافی جهت تزریق انگیزه به تیم اضافه نشدند. هنگامی که لیگ آلمان را نگاه می كنید تیم های بزرگ ما با تیم های كوچك در اروپای شرقی باختند. ما به بازیكنانی نیاز داریم كه موقعیت یك به یك را رد كنند. نه اینكه مدام به چپ و راست پاس بدهند. قبل از اینكه گواردیولا به بایرن بیاید سبك ما زیاد به چنین چیزی نزدیك بود ولی این شیوه را عوض کردن دادیم.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال مهمان برنامه عادل فردوسی پور بود و به سوالاتی كه اكثرا راجع به تیم ملی آلمان بود پاسخ داد. او گفت: آلمان باید فوتبالش را عوض

شفر در پاسخ به این پرسش كه آیا با كنار گذاشتن اوزیل از تیم ملی آلمان موافق هستی؟ گفت: جهت كنار گذاشتن او حتی دیر هم شده. قبل از جام جهانی باید این كار را می كردند چون فدراسیون همان موقع هم خیلی راضی نبود. اگر آن موقع اوزیل را كنار می گذاشتیم بهتر بود. در جام جهانی برزیل یك تیم بودیم ولی اینجا دو نفر در اولویت قرار گرفتند. خیلی ها حالا در آلمان علیه فدراسیون حرف می زنند نه علیه بازیكنان كه آیا این تصمیم را گرفته.

سرمربی استقلال راجع به اوضاع امید ابراهیمی گفت: امید ابراهیمی دیروز به من زنگ زد و گفت كه از مربیان تشكر می كنم و می خواهم بروم. جهت استقلال هم آرزوی موفقیت كرد. او می خواهد به یك کلوب دیگر برود. شاید پول بیشتری بگیرد. نیمار هم جهت گرفتن پول از بارسلونا به پاریسن ژرمن رفت. من دلم می خواست كه امید بماند. ولی منصفانه است و برایش آرزوی موفقیت می كنم.

شفر راجع به ناكامی تیم ملی برزیل گفت: من قبلا طرفدار تیم فوتبال برزیل بودم. یكی از بزرگ ترین مشكلات برزیل در چهار سال گذشته نیمار بود. فینال المپیك را كه دیدم، نیمار مثل حالا نبود. نیمار در این جام جهانی در خیلی صحنه ها شبیه سازی می كرد. هیچ وقت امثال رونالدو و پله چنین كاری نمی كردند. پله یك بازیكن بزرگ بود ولی نیمار با اینكه بازیكن خوبی است ولی زیاد یك سوپر استار هست. نیمار رهبر تیم نیست. رهبر تیم كسی است كه بازی را كنترل كند.

آلمان باید فوتبالش را عوض کردن دهد/ نیمار رهبر تیم ملی برزیل نیست ، تیم کشورم یک بکن‌باوئر کم دارد، شفر

واژه های کلیدی: آلمان | برزیل | سرمربی | فوتبال | استقلال | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz