تلف کردن بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار

تلف کردن: بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار عاشقانه محمدرضا عاشقانه مخاطب سریال مجموعه اخلاقی

گت بلاگز اخبار حوادث ژان‌والژان خودکشی کرد، همدستش بخشیده شد

مرد جوانی‌ که با همدستی شوهرخواهرش، پسردایی‌اش را ‌که فکر می‌کرد کودک‌آزاری کرده و به خواهرش نظر دارد، به قتل رساند، بعد از تأیید حکم قصاص با جلب رضایت اولیای د

ژان والژان خودکشی کرد، همدستش بخشیده شد

عبارات مهم : زباله

مرد جوانی که با همدستی شوهرخواهرش، پسردایی اش را که فکر می کرد کودک آزاری کرده و به خواهرش نظر دارد، به قتل رساند، بعد از تأیید حکم قصاص با جلب رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافت. متهم ردیف دوم که شوهرش خواهر متهم فعلی هست، بعد از تأیید حکم قصاصش و درحالی که منتظر تعیین وظیفه بود، در زندان خودکشی کرد و مرد.

به گزارش شرق، ١٤ خردادماه سال ٨٦ مأموران جسد مرد ٢٥ساله ای را در زباله های شهرداری کرج کشف کردند. به دنبال این خبر مأموران تحقیقات خود را جهت شناسایی هویت مقتول شروع کردند ولی به علت شدت سوختگی، هویت مقتول قابل شناسایی نبود تا اینکه با گذشت چند روز مرد میان سالی با ظاهری آشفته به اداره پلیس مراجعه کرد و گفت: چند روز پیش پسرم کامران که ٢٥ سال دارد، همراه با پسرعمه اش امیر و دوستش عباس جهت تفریح از منزل خارج شد ولی دیگر به منزل برنگشت. امروز از زبان اهالی شنیدم امیر راجع به کشتن و سوزاندن پسرم در زباله های کرج حرف زده هست. این مرد در ادامه به مأموران گفت نمی دانم سخنان آنان چقدر صحت دارد چون آنها با یکدیگر اختلافی نداشتند.

با کسب این سرنخ، مأموران هویت مقتول را شناسایی كردند و با اطلاعاتی که پدر مقتول در اختیار آنها قرار داده بود، امیر را شناسایی و بازداشت کردند. او در بازجویی ها به قتل پسردایی اش اعتراف کرد و پرده از این جنایت برداشت و گفت: مدتی قبل از اتفاق شوهرخواهرم عباس به من گفت کامران به همسرش نظر دارد و مدام می گفت مگر تو غیرت نداری؟ چطور می توانی نسبت به این عنوان بی تفاوت باشی و کاری انجام ندهی؟ با شنیدن این حرف ها عصبانی شدم و نقشه قتل کامران را کشیدم. روز اتفاق به بهانه تفریح همراه با عباس دنبال کامران رفتیم و او را سوار ماشین کردیم و به طرف زباله های شهرداری کرج حرکت کردیم.

ژان‌والژان خودکشی کرد، همدستش بخشیده شد

به آنجا که رسیدیم عباس با ترساندن چاقو، کامران را از ماشین پیاده کرد و چند ضربه چاقو به او زد؛ من نیز سه ضربه قمه به او زدم؛ سپس عباس با ریختن بنزین روی جسد کامران، او را آتش زد و از محل متواری شدیم. با اعترافات امیر مأموران جست وجوی خود را جهت پیداکردن عباس شروع کردند و در نهایت او را هنگام تردد در اتوبان قزوین- پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی و دستگیر کردند. متهم در بازجویی ها به کارآگاهان جنایی گفت: مدتی بود که رفتارهای مشکوکی از کامران می دیدم و فکر می کردم دو کودک را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

زمانی که متوجه این عنوان شدم احساس کردم باید کاری انجام دهم؛ فکر می کردم ژان والژان شده است ام؛ جهت همین نقشه قتل کامران را کشیدم و با کمک امیر نقشه ام را عملی کردم. اعترافات این دو متهم در بیان انگیزه قتل با یکدیگر تناقض داشت ولی از آنجا که هر دو قتل را پذیرفته بودند، با توجه به شکایت اولیای دم و سایر مدارک موجود در پرونده کیفرخواست علیه آنها صادر شد و پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

مرد جوانی‌ که با همدستی شوهرخواهرش، پسردایی‌اش را ‌که فکر می‌کرد کودک‌آزاری کرده و به خواهرش نظر دارد، به قتل رساند، بعد از تأیید حکم قصاص با جلب رضایت اولیای د

در جلسه پیگیری ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد؛ سپس اولیای دم در جایگاه خاص حاضر شدند و تقاضای قصاص متهمان را کردند. با آخر گفته های اولیای دم، عباس در جایگاه ایستاد و روز اتفاق را همان طور که قبلا گفته بود شرح داد و از اولیای دم خواست او را ببخشند؛ سپس امیر در جایگاه ایستاد و ادعا کرد کامران را به قتل نرسانده هست. با آخر گفته های اولیای دم و متهمان و وکلای آنها، قضات ختم جلسه را اعلام كردند و جهت صدور رأی وارد شور شدند و در نهایت هردوی آنها را به قصاص محکوم کردند. ٩ سال بعد از این حادثه، عباس در یک درگیری در زندان چشم راست خود را از دست داد و مدتی بعد نیز خودکشی کرد. امیر ولی در نهایت توانست از اولیاي دم رضایت بگیرد.

به این ترتیب روز گذشته امیر بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شد تا از جنبه عمومی جرم محاکمه شود. بعد از قرائت کیفرخواست، او در برابر قضات ایستاد و گفت: از کارم پشیمان هستم حالا که اولیای دم رضایت داده اند، از شما می خواهم به من کمک کنید تا سریعتر به زندگی عادی ام برگردم. با آخر گفته های متهم، ختم جلسه اعلام شد و قضات جهت تصمیم گیری راجع به این پرونده وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: زباله | خودکشی | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz